مشخصات اصلی


قیمت: 10500 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


همانطور که می دانید، سازمان ETS برگذار کننده آزمون های GRE می باشد که هر چند سال یک بار، کتاب راهنمای آزمون GRE را بروز رسانی کرده و به بازار ارائه می دهد. کتاب

The Official Guide to the GRE General Test, Third Edition

کاملترین مرجع آزمون GRE می باشد که به تازگی توسط این موسسه ارائه شده است که ما در گروه آیلتس متریالز، با توجه به درخواست خیلی از مشتریان عزیز، بر آن شدیم تا این کتاب را گرفته و با کیفیت بالا در اختیار شما قرار دهیم.

شایان ذکر است که همانند گذشته، این کتاب با کیفیت بالا اسکن شده است و حجمی در حدود 300 مگابایت دارد که سبب شده تا شما به راحتی بتوانید پس از دانلود فایل آن را پرینت گرفته و مطالعه نمایید.
تمامی محصولات فوق دارای گارانتی محصول می باشند. در صورت هرگونه ایراد و اشکال، مبلغ واریزی بدون هیچ قید و شرط بازپس داده خواهد شد.


همچنین، این محصول در سرور قدرتمند آپلود بوی (Upload Boy) قرار گرفته است و شما می توانید به سادگی این محصول را با سرعت بالا دانلود نمایید.


پس از واریز وجه، به شما فایلی در قالب PDF و WORD داده می شود که در آن آدرس دانلود فایل قرار داده شده است و شما به سادگی با یک کلیک بر روی لینک در هر زمان، می توانید محصول را دانلود نمایید.برچسب ها: GRE , جی آر ای , Official guide , third edition ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط