مشخصات اصلی


قیمت: 14000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


این محصول دارای ویدیو های تصویری لغات زبان انگلیسی بوده که توسط استاد آنتونی که یک استاد زبان نیتیو می باشد آموزش داده می شود. با تماشای این ویدیو ها، دامنه لغات شما افزایش یافته و لغات را با عمق بیشتر به ذهن خواهید سپارد. بنابراین لغات به صورت active در زهن شما درآمده و شما می توانید مانند افراد نیتیو صحبت کنید.

شعار این محصول:

Start to speak with more creativity and variety by upgrading your English vocabulary!

فهرست این مجموعه عبارتست از :

lectures for the target vocabulary
pronunciation and meaning training for every single word
speaking practice for every single word
listening practice for every single word
future updates - this course will continue to grow and grow
PDF transcripts
and MP3 downloads so that you can learn anywhere, any time.
Each section focuses on five carefully selected target words so that you can master each one and produce them accurately in your spoken English.

.

دروس خیلی با جزییات گفته شده است و شما می توانید به صورت کامل بر لغات مورد نظر مسلط شوید.


If you want to speak English more clearly, if you want to sound more native-like, or if you simply want to take your English to a higher level, this course can help you achieve your goal of taking your English to the next level.


توصیه گروه آیلتس متریالز اینست که به هیچ وجه این محصول فوق العاده و بی نظیر را از دست ندهیدتمامی محصولات فوق دارای گارانتی کیفیت می باشند. در صورت هرگونه ایراد و اشکال، مبلغ واریزی بدون هیچ قید و شرط بازپس داده خواهد شد.


همچنین، این محصول در سرور قدرتمند آپلود بوی (Upload Boy) قرار گرفته است و شما می توانید به سادگی این محصول را با سرعت بالا دانلود نمایید.


پس از واریز وجه، به شما فایلی در قالب PDF و WORD داده می شود که در آن آدرس دانلود فایل قرار داده شده است و شما به سادگی با یک کلیک بر روی لینک در هر زمان، می توانید محصول را دانلود نمایید.برچسب ها: Speaking , Vocabulary , Ielts , آیلتس , ایلتس , لغت , اسپیکینگ ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط